SDH Záryby

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Železná neděle v Zárybech 2014

Email Tisk PDF

Železná neděle v Zárybech, 13. dubna 2014

Dne 13.4.2014 se pořádala brigáda z řady dalších činností SDH Záryb a to sběr kovového odpadu. Tato akce byla výjimečná především tím, že výtěžek z ní šel na výstavbu dětského hřiště v Zárybech. Minulý sběr v roce 2012 nám většinu těžších věcí ukradli pod nosem, proto jsme se letos rozhodli oslovit policii, aby nám dohlédla na to, že sběr bude jen pro nás. Sraz na tuto akci byl v 9:00 u místní hasičárny. Počasí nám přálo a tak jsme začali sbírat kovový odpad a nakládat ho na valník. Nasbíraný odpad jsme pak překládali do kontejnerů. Jelikož účast byla hojná a práce nám šla pěkně od ruky, skončili jsme v 15 hodin. Akce měla velký úspěch, naplnili jsme celkem čtyři kontejnery.

Železná neděle v Zárybech, 13. dubna 2014

Nacházíte se zde: Zásahy 2014 Železná neděle v Zárybech 2014